ARGE KURUMSAL - Yandex Metrika
Kurumsal İş Çözümleri - İkon Resmi

ARGE KURUMSAL

Kurumsal İş Çözümleri çatısı altında 2016 yılında yapılandırılan ARGE Kurumsal ile; kurum ve kuruluşların ar-ge ve proje süreçlerini kaliteli bir şekilde yönetmelerini, doğru veri analizi yapmalarını, sağlıklı raporlar alabilmelerini ve ar-ge süreçlerindeki iş takibini kolayca yapabilmelerini sağlayan yazılım çözümleri sunuyoruz.

Ar-ge ve Proje yönetimi sürecinin tek bir program üzerinden yönetilip raporlanması konusunda Türkiye’de öncü yazılım firması olmanın verdiği güvenle, ürünümüzü geliştirmeye ve müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam ediyoruz.

Ar-ge süreçlerinin, her firmada farklılık gösterdiğini ve iş sürecine göre detaylandırıldığını biliyor ve bu doğrultuda yıllardır firmalara özel yazılım geliştirme hizmeti sunuyoruz. Mevcut modüllerimiz dışında firma ihtiyaçlarına bağlı olarak yazılım özelleştirme hizmeti de veriyoruz.

Ar-ge ve inovasyon sürecinin firmaların ve ülkelerin geleceği için çok kıymetli olduğunun farkındayız. Bu bilinçle çalışmalarımıza yön veriyor ve motivasyonumuzu bu düşünceden alıyoruz. Bizler gibi düşünen, yeni ve yaratıcı fikirleri olan ar-ge kuruluşlarına yazılım ve danışmanlık desteği vererek yanlarında olmaya devam edeceğiz.